Astrologos

Twój indywidualny kalendarz astrologiczny

Astrokalendarz wskazuje jak rozkładają się w poszczególnych dniach i miesiącach energie planetarne. Przedstawia, które konkretnie dni są dla nas dobrym czasem do podejmowania działań, a które im nie sprzyjają.

Astrokalendarz może również wspierać w podejmowaniu decyzji, gdy nie czujemy się na coś do końca zdecydowani.
Cykle planetarne są bardzo dokładne i mogą nam pomóc w zorientowaniu w jakiej chwili się znajdujemy tak, aby działać w zgodzie z cyklami Kosmosu.
Informacja ta pozwala przeczekać trudny czas tak, aby nie walczyć z przeciwnościami życia nadaremnie i nie ponosić niepotrzebnych kosztów.
Kohelet w Starym Testamencie pisał, iż wszystko ma swój czas, że jest wyznaczona godzina na wszystkie rzeczy na ziemi. Dobrze jest więc podłączyć się pod ów właściwy czas i płynąć bezwysiłkowo z nurtem życia. 

Astrokalendarz przygotowuję ręcznie z uwzględnieniem całej swej wiedzy astrologicznej i nie jest to żaden wydruk komputerowy wykonany przez automat. Nie jest to też horoskop prognostyczny, choć ma wiele z nim wspólnego. Astrokalendarz przygotowuję na rok, natomiast horoskop prognostyczny może obejmować dowolny zakres czasowy i jest o wiele bardziej pogłębioną analizą.

Astrokalendarz obejmuje okres dwunastu miesięcy i może się rozpoczynać od dowolnego miesiąca jaki wskaże zamawiający. Do wykonania astrokalendarza jest mi potrzebna: godzina, dzień, miesiąc, rok i miejsce urodzenia. Na jego wykonanie potrzebuje około siedmiu dni. Astrokalendarz może być zamówiony również dla innej osoby, na przykład jako oryginalny prezent.

Co zyskasz dzięki Astrokalendarzowi?