Astrologos

Komentarze

Podziel się z innymi swoją opinią! Z góry dziękuję za wszelkie uwagi.

 
 
 
 
11 wpisów.
Agnieszka
Na dowód trafności horoskopu Pana Jacka wracam po 1,5 roku , aby potwierdzić, iż rzeczywiście to co wówczas usłyszałam … za 1.5 roku nastąpi diametralna zmiana w Pani życiu . Nowa formuła na życie… sprawdziło w 100 % , coś co było nieprawdopodobne stało się faktem. Polecam serdecznie 😃
Odpowiedź administratora przez: Jacek Wróblewski
Dziekuje za feedback!
Małgorzata z Jelenia Góra
Z panem Jackiem odbyłam rozmowę nt. mojego horoskopu urodzeniowego. Spotkanie było świetnie przygotowane merytorycznie. Wiedza astrologiczna ogromna. Horoskop jest praktyczny i mocno koreluje z rzeczywistością. Astrolog Jacek jest biegły w odczytach, z pasją i profesjonalizmem stworzył przestrzeń pełną zaufania i bezpieczeństwa, w której mogłam otwarcie się wyrazić będąc wysłuchaną, a nie ocenianą. Całe spotkanie warto jest nagrać. Po jego zarejestrowaniu można spojrzeć z perspektywy czasu na różne aspekty samego siebie. Cała wiedza i informacje podane podczas rozmowy są tak ogromne, że warto do tego wracać i na nowo analizować. Daje to możliwość uporządkowania sobie pewnych spraw w głowie przed podjęciem ważnych decyzji. Mocną stroną pana Jacka jest uważność, rzetelność i bardzo szczegółowe opracowanie horoskopu. Polecam Astrologos każdemu z całego serca. Z pewnością tu jeszcze wrócę 🙂
Paulina z Wrocław
Bardzo rzeczowa i skonkretyzowana rozmowa z Panem Jackiem, który był w stanie przedstawić i wyjaśnić rzeczy oraz zjawiska, z którymi miałam do czynienia w życiu, jak i pewne przeświadczenia mi towarzyszące, tak aby z większą świadomością korzystać z życia i przytrafiających się sytuacji. Rozmowa z Panem Jackiem była w pewnym stopniu uzdrawiająca, oczyszczająca, a przede wszystkim naładowana dobrą energią. Rzeczowo zostały przedstawione, wyjaśnione i omówione sprawy z zakresu horoskopu urodzeniowego i astrokartografi. Zdecydowanie polecam osobom, które poszukują drogowskazów w swoim życiu. Z pewnością będę chciała ponowie skorzystać z usług Pana Jacka, dziękuję i do usłyszenia!
Karolina
Jestem bardzo wdzięczna Panu Jackowi za pomoc przy określeniu miejsc na ziemi najlepszych do relokacji. Profesjonalizm, duża wiedza i lekkość przekazu pomogły mi określić mój dalszy plan. Pan Jacek wyczarpujaco odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Gorąco polecam.
Adrianna
Pan Jacek to niezwykły człowiek i astrolog z niekonwencjonalnym podejściem jak na przedstawiciela tej profesji. Jest wyjątkowo życzliwy i umie słuchać pytań, na które ma odpowiedzi przygotowane jeszcze przed sesją. Odpowiada też na pytania, których nie mógł się spodziewać a jego porady i sugestie są wyjątkowo trafne. Z całego serca polecam wszystkim, którzy potrzebują wskazówek przy podejmowaniu decyzji lub światełka w tunelu. Potrafi przywrócić nadzieję. Jestem szczęśliwa, że wybrałam konsultację właśnie u Pana Jacka, na pewno pozostanę przy Nim na dłużej.
Agnieszka
Pan Jacek bardzo trafnie dokonał opisu mojej osobowości oraz sytuacji w jakiej obecnie się znajduję. Dzięki analizie mojego horoskopu urodzeniowego zrozumiałam swoje relacje partnerskie oraz trudności jakie napotykałam 🙂 Przeszłość i teraźniejszość trafiona 100 %, dlatego też zawierzam temu co ma się wydarzyć w przyszłości. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak wiele kryją planety i jak bardzo wiedza o nich może być nam pomocna w życiu. Podstawą jednak odkrycia "naszej tajemnicy życia" jest dobry astrolog. Serdecznie polecam Pana Jacka🙂
Małgorzata z Warszawa
Horoskop bardzo szczegółowy i oddajacy w 100% cechy mojej osobowości. Podobnie horoskop partnerski, który wskazuje mocne i slabe punkty zwiazku oraz mozliwe kierunki rozwoju- opis partnera rowniez zaskakujaco trafny Polecam, warto.
Ewelina z Jelenia Góra
Serdecznie polecam, horoskop przygotowany przez Pana Jacka. Niesamowicie mnie zaskoczył 100 % prawdą o mojej osobie, niezwykle trafny co do przeszłości terażniejszości i przyłości… Wielki szacun odnoście naprawdę wielkiej wiedzy , polecam z całym sercem każdemu
Kasia
Horoskop urodzeniowy został przygotowany przez Pana Jacka bardzo skrupulatnie. Nie miałam nawet świadomości, że znająć tylko datę, godzinę i miejsce urodzenia można tak trafnie opisać predyspozycje i naturę człowieka. Większość rzeczy opisanych przez Pana Jacka potwierdziła się, część jest dla mnie nowością dlatego zamierzam sprawdzić swoje siły i możliwości w nowych dziedzinach i obszarach 🙂 Panie Jacku ogromnie dziękuję!
Ania
Wszystko zgodne w wewnętrznym przeczuciem, fakty, które pozornie ukrywałam gdzieś głęboko w sobie, dzięki analizie ujrzały światło dzienne, odczucia wzmocnione. Teraz podparta o nowe możliwości oraz inne spojrzenie, którego wcześniej wywoływało obawy, śmiało wkraczam w częściowo nowe plany i zdecydowanie je realizując. Zaznaczone perspektywy generują pewne zmiany na niektórych płaszczyznach i jestem pewna, że rezultaty zaskoczą mnie pozytywnie. Drugie, inne dno jakby odkryte kolejny raz. Cenna analiza, Polecam.
Marzena
Horoskop urodzeniowy wraz z prognozą na przyszłość został fachowo i dokładnie opracowany przez pana Jacka. Z horoskopu urodzeniowego rzeczywiscie została odgadnieta trafnie moja sylwetka. Pan Jacek wskazał mi nowe mozliwosci w horoskopie z ktorych powinnam skorzystać jak i rownież wspomniał o trudniejszych sprawach na ktore powinnam zwrócić szczególną uwagę. Wszystkich zainteresowanych astrologią zachęcam do skorzystania z porady astrologicznej pana Jacka.