Astrologos

Moje astrologiczne curriculum vitae

Solarna Waga z ascendentem we Lwie i silnym Księżycem.

Z wykształcenia jestem socjologiem i filozofem, jednak moim prawdziwym powołaniem okazała się być astrologia, która doskonale scala nauki humanistyczne i przyrodnicze w jedną całość, nadając im nowe, ciekawsze i głębsze oblicze.

Astrologia sprawiła, że zacząłem postrzegać otaczającą mnie rzeczywistość w sposób holistyczny, gdzie każdy z elementów ma swoje zadanie i cel. Dzięki perspektywie astrologicznej moje życie nabrało głębszego znaczenia i stało się dla mnie bardziej zrozumiałe.

Jako astrolog uznaję wyłącznie konstruktywną i pozytywną misję astrologii. Odrzucam wszelkie negatywne i pesymistyczne scenariusze na rzecz wiary i poszukiwań pozytywnych rowiązań życiowych. Uważam, iż każda sytuacja, która spotyka nas w życiu ma jakieś znaczenie i można z niej wyciągnąć wnioski, tak by stała się podwaliną pod nowe, lepsze życie.

Specjalizuję się w astrologii urodzeniowej, partnerskiej i prognostycznej. Ukończyłem wiele różnego rodzaju szkoleń i kursów z zakresu astrologii. Otrzymałem min. certyfikat profesjonalnego astrologa w  Warszawskiej Szkole Astrologii. W swej pracy astrologa staram się łączyć klasyczną wiedzę astrologiczną z holistycznym podejściem do człowieka, w którym światy ducha i materii są nierozerwalnie splecione.

Dla mnie nie ma złych pytań. Odpowiem na każde z nich wykorzystując całą swą wiedzę i doświadczenie.