Astrologos

Poznaj arkana astrologii

Jeżeli chcesz poznać podstawy astrologii lub tylko poszerzyć swą wiedzę, zapraszam do skorzystania z indywidualnych sesji nauczania.

Tematyka lekcji może być dowolna i jest ona do wcześniejszego uzgodnienia, w zależności od potrzeb adepta. W ramach takich lekcji możemy się na przykład zająć pogłębioną analizą horoskopu urodzeniowego, skupić się na jakiejś konkretnej części systemu astrologicznego takiego, jak choćby: planety, aspekty, domy; czy też zacząć od samych podstaw zgłębiać piękno mechaniki horoskopu.

Lekcje przeprowadzam poprzez Zoom. Prowadzone przeze mnie lekcje astrologii są pojedynczymi, 40 minutowymi, zamkniętymi blokami zajęciowymi.

Nauczanie astrologii prowadzę też w formie całościowego, stacjonarnego, trzydniowego kursu, który trwa 18 godzin i jest podzielony na 6 bloków tematycznych.

W ramach zajęć poruszam podstawowe zagadnienia astrologii, tak więc jakakolwiek wcześniejsza wiedza astrologiczna nie jest wymagana. Dowiesz się między innymi czym jest zodiak, żywioły, jakości, jaką rolę pełnią planety i jak rozumieć aspekty pomiędzy nimi. Zapoznam Cię też ze strukturą domów, osiami horoskopu, by w końcu wszystko to zinterpretować tak, aby nie zginąć w gąszczu informacji.

W czasie kursu skupiam się przede wszystkim na astrologii urodzeniowej i horoskopie indywidualnym. Postaram się przybliżyć Ci techniki interpretacji horoskopu, które pozwolą Ci sprawnie poruszać się w symbolicznym świecie astrologii i uzyskać głębszy wgląd w ukryte potencjały.