Astrologos
Featured

Astrokartografia – czyli, gdzie jest moje miejsce na ziemi?

Czym jest astrokartografia? To inaczej horoskop miejsca na świecie w odniesieniu do naszego horoskopu natalnego. Pozwala ona, zrozumieć jak energie planetarne rozkładają się przestrzennie na naszej planecie i jaki mają wpływ na nasze życie. Znajomość tego rozkładu jest w stanie pomóc nam, poznać lepsze lub gorsze miejsca do życia, gdzie będziemy mogli lepiej lub gorzej rozwijać się, mieć lepsze lub gorsze możliwości rozwoju naszych potencjałów urodzeniowych.

Przykładowo – jeśli podczas wyjazdu do Paryża spotykałaś się z wieloma pozytywnymi sytuacjami o wiele częściej niż w swym miejscu zamieszkania, prawdopodobnie linia Twojego descendentu znajduje się blisko beneficznej planety takiej jak Jowisz czy Wenus; a jeśli w czasie tego wyjazdu spotykały Cię różne nieprzyjemności prawdopodobnie na linii tegoż descendentu znajduje się Saturn lub Mars.

Wibracje danego miejsca, które dla jednej osoby są sprzyjające dla innej mogą być bardzo niekorzystne. Mapa astrokartograficzna jest w stanie wskazać takie miejsca, które rezonują wobec nas pozytywnie bądź negatywnie i można dzięki temu przygotować się na rożne niespodzianki, które mogą nas spotkać w takim miejscu. Niezwykłość astrokartografii polega właśnie na tym, że pozwala nam ona znaleźć na mapie takie miejsca i dać nam wybór co do planowania podróży, tak by skorzystać możliwie jak najwięcej z takiego wyjazdu.

Astrokartografia nazywana czasem astrogeografią, zawitała w pełni do technik astrologicznych dopiero wraz z rozwojem technik obliczeniowych oferowanych przez komputery. Wcześniej, by móc poznać rozkład naszych potencjałów urodzeniowych na kuli ziemskiej, należało wykonywać żmudne obliczenia. Dziś jest to już o wiele prostsze i wyrysowanie takiej mapy trwa ułamek sekundy.

Posiadając taka mapę możemy zrozumieć czemu jedne miejsca mniej lub bardziej lubimy, czy też lepiej lub gorzej czujemy się, słysząc język kraju przez który przebiega linia określonej planety.

Niektóre pozytywne dla nas linie znajdują się jednak bardzo daleko, często gdzieś na przysłowiowym końcu świata, i co wtedy zrobić, jeśli nie chcemy albo nie możemy tam się udać? Nic straconego. Astrokartografia, pozwala nam mimo to czerpać korzyści ze znajomości pozytywnych potencjałów takiego miejsca dla nas, poprzez otaczanie się przedmiotami związanymi z tym obszarem, kontaktami z ludźmi używającymi języka tego kraju, pracę w firmie, która w jakiś sposób jest związana z tym obszarem. Również słuchanie muzyki, gotowanie potraw, noszenie ubrań, czytanie literatury z takiego obszaru, etc, pozwala nam podłączyć się do wibracji tego miejsca, przez co w naszym życiu energia będzie płynąć bardziej harmonijnie.

Dzięki tej technice astrologicznej jesteśmy w stanie też relokować nasz horoskop na dane miejsce i stworzyć horoskop prognostyczny uwzględniający życie w tym miejscu. Pozwoli nam to, nie tylko sprawdzić jak takie miejsce rezonuje z naszym horoskopem natalnym, ale też dowiedzieć się, jak potoczy się nasze dalsze życie w tym położeniu geograficznym.

Astrokartografia nie jest jednak remedium na wszelkie problemy życiowe, gdzie wziąwszy taką mapę wystarczy spakować się, wyjechać i żyć długo i szczęśliwie. Z całą pewnością pozwala ona znaleźć nam najlepsze miejsca do życia, należy jednak pamiętać, że jadąc gdziekolwiek, zabieramy ze sobą oprócz walizek podróżnych również naszą przeszłość, charakter, predyspozycje życiowe, etc, z których lepiej lub gorzej będziemy musieli korzystać w takim idealnym dla nas miejscu.

Astrokartografia daje nam rozeznanie przestrzenne potencjałów życiowych i jest to niezwykła technika samopoznania, z którą warto się zapoznać, jeśli chcemy nadać naszemu życiu nowych barw i jakości.

Polecane artykuły