Astrologos

Wenus w Rybach

Wenus w systemie astrologii hellenistycznej jest wywyższona w znaku Ryb, co oznacza harmonijne i zgodne połączenie tych dwóch łagodnych i kobiecych energii.
Wrażliwość, empatia i współczucie Ryb wejdzie w interakcję z wenusjańską potrzebą obcowania z pięknem, estetyką i miłością. Takie połączenie jeśli koresponduje w jakiś sposób z naszym horoskopem urodzeniowym, przyniesie nam romantyczną, twórczą i harmonijną energię do naszego życia.
Idealistyczne Ryby w kontakcie miłosną jakością Wenus, tworzą bardzo subtelne relacje. Otwiera się tu przestrzeń dla głębokich, pełnych empatii i bezinteresownych relacji, w których gotowi jesteśmy ofiarować swoje wsparcie i zrozumienie dla otaczających nas ludzi.
To czas kiedy budzą się w nas romantyczne pragnienia i marzenia doświadczania głębokich, pełnych czułości więzi emocjonalnych. Tęsknota za harmonią i budowaniem zrównoważonych, opartych na miłości i równowadze relacji będzie wpływała na nasze zachowanie, przez co będziemy bardziej skłonni do poświęceń i dawania wsparcia tym którzy tego potrzebują.
Jeśli Twój horoskop urodzeniowy posiada jakąś obsadę planetarną w znaku Ryb możesz liczyć na rozbudzenie przez najbliższe trzy tygodnie swej twórczej wyobraźni, potrzebę doświadczania artystycznych uniesień i eksploracji swych twórczych talentów.
Tranzyt Wenus przez znak Ryb to podwyższona wrażliwość emocjonalna i większa podatność na wpływy otoczenia. Silna sensytywność sprawi, iż możesz odczuwać mocniej niż zwykle radość, ból lub inne emocje u swych najbliższych. Rybia intuicja i wrażliwość będzie też bardziej ukierunkowana na relacje, poprzez co łatwiej będzie nam zaufać wewnętrznemu głosowi w sprawach sercowych.

Polecane artykuły