Astrologos

Pełnia w Bliźniętach z Saturnem w tle

27 listopada Księżyc ustawi się w opozycji do Słońca w Strzelcu, w wyniku czego nastąpi pełnia w Bliźniętach. Zdarzenie to przynosi czas najsilniejszej ekspresji energii księżycowej, wpływa szczególnie na nasze relacje, emocje, generalnie na nasze wewnętrzne samopoczucie. Tym razem emocje zostaną zabarwione intelektualną ciekawością, otwartością i komunikatywnością znaku Bliźniąt.

Te dwa znaki zodiaku są ze sobą mocno skorelowane z optymistycznym i rządnym wiedzy umysłem, z tym że jeśli Strzelec patrzy głębiej i bardziej filozoficznie, tak Bliźnięta są nastawione raczej na powierzchnię rzeczywistości, logikę i informację. Pełnie w Bliźniętach pozwalają nam połączyć te dwie jakości na poziomie naszego codziennego życia. Przejawić się to może poprzez większą niż normalnie potrzebę wyrażania swych emocji, natłok czy wręcz natręctwo myśli, które trudno jest jasno wyrazić, różne analizy stanów wewnętrznych, powiększoną potrzebę komunikacji i wymianę naszych odczuć i doznań z najbliższym otoczeniem. Strzelcowe wpływy mogą się manifestować w czasie pełni poprzez większą otwartość i głębię widzenia. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie Saturn..

Podczas tej pełni Saturn będzie tworzył figurę połkrzyża ze Słońcem i Księżycem co może przyczynić się do jakiś napięć emocjonalnych – potrzeby wyrażania uczuć przy jednoczesnej konieczności utrzymywania kontroli i dyscypliny. W trakcie tej pełni możemy też bardziej realistycznie spojrzeć na nasze życie emocjonalne. Saturn to energia zatrzymania i nasza ekspresja może się znacznie ograniczyć, powodując jakieś ograniczenia w wyrażaniu siebie i refleksje czy działamy zgodnie oczekiwaniami społecznymi naszego najbliższego otoczenia.

Mówiąc w skrócie – czas tej pełni, choć w Bliźniętach, przestrzeni pogłębionej komunikatywności, to mimo to, będą to dni, kiedy możemy mieć trudności ze zrozumieniem i spełnianiem wzajemnych potrzeb emocjonalnych.

[post_published]

Polecane artykuły