Astrologos

Ingres Marsa do Lwa – Energia i pewność siebie (20.05.2023)

20 maja Mars wyjdzie ze znaku Raka gdzie był w upadku i wejdzie do znaku Lwa i będzie tam przebywał do 10 lipca. Odczujemy to przejście jako pozytywny przeskok energetyczny. Marsa i znak Lwa łączy żywioł ognia. Zarówno Lew jak i Mars chcą dominować i nie interesują ich żadne kompromisy. Łączy je męska, solarna energia gdzie pewność siebie, prostota i bezpośredniość działania jest metodą realizacji celów. Mars we Lwie jest dumny, pewny siebie i czuje się wielki. W tym położeniu chce rywalizować, brać to co chce, nie pytając się nikogo o pozwolenie. W tym czasie możemy mieć większą potrzebę konkurowania z innymi, może obudzić się w nas chęć przejęcia inicjatywy i potrzeba osiągnięcia jakiegoś sukcesu.

 

Podczas tego tranzytu dominacja, asertywność, dramatyczność, również agresywność mogą wkroczyć do naszego życia zaś sferze seksualnej pojawi się podwyższenie libido, wigoru, namiętności. W tym czasie, chcemy poczuć większą sprawczość, przejąć inicjatywę i dominować nad innymi.

Jednak tranzyt ten może również wprowadzać pewną agresywność i skłonność do rywalizacji, co może prowadzić do konfliktów z innymi. Ludzie mogą też być bardziej skorzy do ryzykownych działań, co może prowadzić do podejmowania decyzji, które później okażą się niekorzystne.

Co warto robić w tym czasie: Przede wszystkim skupić się na swoich celach i działać. W tym czasie mamy do dyspozycji bonus energetyczny, który pozwoli nam więcej zdziałać niż zwykle. Postawić na asertywność i pewność siebie, gdyż jest to czas kiedy możemy w kontaktach z innymi ludźmi pokazać swe ukryte często strony osobowości, których nie mieliśmy odwagi wcześniej wyrażać.

Czego warto unikać: Agresywnych działań i wchodzenia w konflikty, które mogą w tym czasie pojawiać się o wiele częściej. Warto unikać nadmiernie ryzykownych decyzji, gdyż w tym czasie będziemy dużo bardziej skłonni do podejmowania działań, które będą nas realnie przerastać, a my będziemy zaślepieni pewną iluzją naszej siły.

Polecane artykuły