Astrologos

Nów w Bliźniętach – Porozmawiajmy

Najbliższy nów będzie miał jednego władcę. Będzie nim Merkury. Dlaczego? Cztery dni temu nastąpił ingres tej planety do znaku Bliźniąt, które są jego królestwem i to właśnie tu, będzie miał miejsce najbliższy nów Księżyca.

Nie często się zdarza, że nów wypada w czasie kiedy władca znaku jest w swoim królestwie. Przyda to mu szczególny wydźwięk a akcent będzie położony głównie na takie kwestie jak: komunikacja, wymiana, umysł, intelekt, mobilność czy elastyczność.

To doskonały czas na wysłanie w Kosmos intencji związanych z naszym rozwojem umysłowym, wykonanie kroków w przód w naszych interesach, rozmowach handlowych, podpisanie umów z kontrahentami, zawarcie transakcji, wymianę różnych dóbr. Przemyślenia, poszukiwania intelektualne i różnego typu rozkminki mogą stać się bardzo wartościowe i wydać za jakiś czas różne plony w postaci nowych planów czy decyzji. Ci który maja ambicje pisarskie, mogą w tym czasie zaplanować nowe rozdziały swej książki albo opublikować coś w mediach społecznościowych. To dobry czas na zasiew ziaren w sferze mentalnej,

Gadulstwo, wylewność emocjonalna, dowcip mogą się nam w tym czasie szczególnie udzielać gdyż tak właśnie działa połączenie księżycowej otwartości z rozmownością Merkurego.

Portale społecznościowe zapewne w tych dniach będą szczególnie oblegane i każdy, kto tylko ma coś do powiedzenia, będzie chciał coś nam przekazać.

Intelektualne ożywienie jakie pojawi się wokół nas, przyniesie nam potrzebę zgłębiania różnej maści wiedzy o świecie, poszukiwanie nowych informacji i nie zdziwmy się jak pojawią się u nas różne pomysły, których nam dawno brakowało.

To czas, kiedy możemy szczególnie oddać się ożywionym dyskusjom, wymianom poglądów, czy też poczujemy potrzebę poszerzania naszych kontaktów. Księżycowa potrzeba bliskości z rozbudzonym umysłem, może nam pomóc wyrazić nasze uczucia i być bardziej otwartym na drugiego człowieka.

Jako, że Bliźnięta to znak zmienny a Merkury i Księżyc to też bardzo ruchliwe elementy w astrologii, może to być również czas pewnej zmienności nastrojów, niezdecydowania, i trudności w podjęciu decyzji. Dobrze jest w tym czasie być bardziej elastycznym i otwartym na zmiany.

Czas nowiu w Bliźniętach sprzyja mobilności. Jeśli mamy w planach odbyć jakąś wycieczkę albo udać się w w trochę dalszą podróż, to jest to doskonały czas by poznać i eksplorować nowe miejsca. Warto też spotkać się z sąsiadami, bliskimi, pojechać w odwiedziny do dawno niewidzianych przyjaciół.

Wyjdź do świata w tych dniach, a na pewno Świat wyjdzie do Ciebie!

Polecane artykuły