Astrologos

Pełnia w Strzelcu – Czas inspiracji

 

Końcówka tygodnia zapowiada pewne nowe, bardzo ożywcze jakości w kosmicznej aurze.

W piątek wieczorem, Wenus pokaże swe subtelne i wrażliwe oblicze, a to za sprawą trygonu, który stworzy z Neptunem. Połączenie to przyniesie powiew artystycznego, kreatywnego natchnienia. Będzie to dobry czas na romantyczną schadzkę, relaks przy brzmieniach spokojnej muzyki i różne twórcze aktywności. Po tym jakże urokliwym czasie zaczniemy wchodzić w czas pełni Księżyca w znaku Strzelca.

Przyjmuje się, że pełnie działają przez trzy dni, tak więc w sobotę będziemy już pod jej wpływem, a jej kulminacja nastąpi w niedzielę nad ranem. Przyniesie nam ożywienie, inspiracje, motywacje do działania szczególnie na polu rozwoju duchowego, poszukiwania sensu i prawdy w naszym życiu.

To dobry moment by zgłębiać zupełnie nowe tematy, zastanowić się nad podróżami, wykonać rożne ceremonie lub praktyki duchowe, wziąć udział w warsztatach rozwojowych.

Energia Strzelca sprzyja wychodzeniu ze strefy komfortu i podejmowaniu niekonwencjonalnych, nieszablonowych i spontanicznych działań, więc jeśli coś odkładałaś na lepszy czas w tych kwestiach, to czas pełni w Strzelcu jest właściwym moment żeby ujrzały one światło dzienne.

Jeszcze w trakcie pełni uściśli się koniunkcja Urana z Merkurym w znaku Byka. Symbolizujący innowacje i niekonwencjonalne metody – Uran spotka się z planetą umysłu, komunikacji – Merkurym, co może przynieść w połączeniu z pełnią w Strzelcu bardzo nowatorskie i oryginalne koncepty, idee, pomysły w naszym życiu. Będzie to się działo w znaku Byka, więc nie będą to zupełnie oderwane od rzeczywistości abstrakcyjne idee, a raczej zupełnie nowe widzenie konkretnych, twardych realiów, dzięki czemu można je na nowo przeformułować i nadać im świeżości i polotu. Ciekawy i inspirujący czas!

Polecane artykuły