Astrologos

Nów w Byku – Czas zasiewu dobrostanu

Księżyc w znaku Byka jest wywyższony i czuje się tu naprawdę dobrze. Obecny nów będzie również współgrał z dobroczynnym ingresem Jowisza do Byka, który nastąpił 3 dni temu. Zgrupowanie pięciu planet w tym znaku: Słońca, Księżyca, Merkurego, Jowisza, Urana, a także Węzła Północnego, nadaje kosmicznej melodii właśnie byczą nutę.

Po wcześniejszych złowieszczych nowiach w Baranie, ten nów przynosi nam balsamiczne działanie, uspokaja i oczyszcza. To dobry czas do zastanowienia się nad takimi kwestiami jak nasze bezpieczeństwo, wygoda, finanse, wartości życiowe. Dobrze jest podczas tego nowiu programować swe intencje i pragnienia właśnie w powyższych tematach.

Znak Byka, to praktyczność i odpowiedzialność finansowa i warto w czasie tego nowiu zaplanować swoje zamierzenia finansowe, pomyśleć o tym gdzie możemy wdrożyć oszczędności czy podjąć decyzje inwestycyjne. Byk, to też stabilność i wytrwałość i dobrze jest wykorzystać energię tego nowiu do podjęcia długoterminowych planów związanych z naszymi dobrami materialnymi, zaplanować wakacje, pomyśleć o tym jak udogodnić swoje życie, tak by było nam bardziej wygodnie i przyjemnie.

W tym czasie warto zdefiniować czym jest dla nas dobrobyt, dobrostan i ukierunkować swe myśli na sposoby wdrożenia go do naszego życia.

Wyślij w tym czasie w przestrzeń taką intencje, a energia tego nowiu, wesprze ją i łatwiej ją zamanifestujesz w swym życiu!

Polecane artykuły