Astrologos

Jowisz w Byku – Czas na obfitość!

Jowisz – planeta uznawana w astrologii jako planeta dobroczynna wejdzie do znaku Byka 16 maja 2023 roku. Co dwanaście lat Jowisz wkracza do znaku Byka, przynosząc do naszego świata wzrost w sferze materii. Przez dwanaście miesięcy, Jowisz swą energią ekspansji, optymizmu, inspiracji, wzrostu, będzie wspierał materialny, zmysłowy i płodny znak Byka.

Ingres ten, daje nadzieję na poprawę przede wszystkim naszych zasobów materialnych i rozbudzenie naszej zmysłowości.

To czas pozytywnego nastawienia do życia, stabilności, obfitości i bezpieczeństwa materialnego.

Znakiem Byka rządzi Wenus, planeta symbolizująca: płodność, piękno, zasoby materialne, zmysłowość, przyjemności. Byk, to też znak stały i tutaj wszystko dzieje się powoli i w stabilnym tempie i trzeba wziąć to pod uwagę, że zmiany mogą być właśnie takie. Jeśli jesteśmy otwarci na obfitość w naszym życiu, Jowisz ze swą naturą pomnażania i poszerzania sprawi, że możemy doświadczyć jej szczególnie właśnie w tym czasie.

Połączenie wenusowych energii z dobroczynną naturą Jowisza jest nad wyraz przyjemnym i twórczym okresem w życiu.

Jowisz jako wielki dobroczyńca, sprawi, że wszelkie nasze aspiracje finansowe, potrzeby przyjemnych doznań, dobrobytu staną się łatwiejsze do realizacji.

Najbliższe dwanaście miesięcy może być bardzo korzystne dla posiadaczy planet osobistych – takich jak Słońce, Księżyc, Merkury, Wenus – w znakach ziemskich, czyli Byka, Panny i Koziorożca. Jeśli masz tam te planety, możesz w szczególny sposób odczuć wpływ tego tranzytu.

Nastaw się na przypływ obfitości w swoim życiu!

Warto w tym okresie wyznaczyć sobie cele swojego rozwoju osobistego i zawodowego, skoncentrować się na pracy i rozwijać swoje umiejętności, gdyż Jowisz sprzyja rozwojowi i dzięki jego wpływowi możemy bardziej niż kiedykolwiek osiągnąć powodzenie materialne. Z racji, że Bykiem rządzi Wenus, dobrze jest też zadbać o swoje ciało i urodę a także skupić się na relacjach partnerskich. W tym czasie wszystko co będziesz robić w tych obszarach życia, będzie przychodziło Ci łatwiej i otrzymasz więcej niż zwykle.

Polecane artykuły