Astrologos

Ingres Jowisza do znaku Bliźniąt

26 maja nastąpił ingres Jowisza ze znaku Byka, w którym przebywał od ponad roku do królestwa Bliźniąt. Co to oznacza i jakie to ma inklinacje w energetyce naszego życia?
W przestrzeni znaku Bliźniąt spotkały się dwie dynamiczne jakości. Powietrzna, mentalna, zmienna i nastawiona na poznanie najbliższego świata reprezentowana przez Bliźnięta oraz ekspansywna, pełna energii, entuzjazmu i optymizmu natura planety Jowisz.
Współdziałanie tych energii będziemy mogli szczególnie zauważyć na polu rozwoju wiedzy, edukacji i poszerzania sfery umiejętności umysłowych. Jest to bardzo dobry czas do rozpoczęcia nowych kursów, nauki języków obcych i rozwijania nowych zainteresowań intelektualnych.
Przez najbliższy rok będziemy mieli duże wsparcie energetyczne od Wszechświata w rozwijaniu naszych umiejętności komunikacyjnych takich jak: sztuka mówienia, pisania czy prezentowania swej osoby, marki, produktów, etc. Dziedziny takie jak: media, marketing, dziennikarstwo, edukacja ale i też handel będą szczególnie wyróżniać w swym wzroście i na tym polu będziemy mogli osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty.
Z całą pewnością dostrzeżemy duży wzrost w aktywności mediów społecznościowych. Pojawią się nowe platformy wymiany informacji, zapewne z dużą dozą AI, które będzie przejmowało zadania opiekunów kanału i będziemy coraz częściej zdani na kontakt ze sztuczną inteligencją zamiast rozmowy z żywym człowiekiem.
Tranzyt Jowisza przez znak Bliźniąt pobudzi w nas pragnienie odkrywania i podróżowania do nowych miejsc. Będziemy bardziej skłonni do przemieszczania się i eksplorowania nowych obszarów w bliskiej nam przestrzeni. Podróże te mogą mieć raczej charakter bardziej lokalny, czasem rutynowy przybierając często formę krótkich podróży rekreacyjnych czy zawodowych.
Jowisz przechodząc przez terytorium Bliźniąt – znak żywiołu Powietrza w jakości Zmiennej – sprzyjać będzie naszym zdolnościom adaptacyjnym i większej elastyczności. Szczególnie będzie to uaktywnione u osób, które mają obsadę znaków powietrznych – Bliźniąt, Wagi i Wodnika – przez planety osobiste takie jak: Słońce, Księżyc, Merkury, Wenus, czy Mars.
W tym czasie będziemy bardziej niż zwykle otwarci na zmiany i lepiej będziemy dostosowywać się do nowych sytuacji, eksperymentów i wdrażania do naszego życia nowych formuł czy podejść. Pobyt Jowisza znaku Bliźniąt z całą pewnością pobudzi nasze potrzeby towarzyskie, będziemy bardziej skłonni do otaczania się ludźmi i zwiększą lekkością nawiązywać będziemy też nowe znajomości.
Jowisz jako planeta szczęścia i obfitości będzie pozytywnie nas wspierać przez najbliższy rok we wszelkich aktywnościach intelektualnych, komunikacji czy wymianie wiedzy, a kolejna taka okazja pojawi się dopiero za 12 lat, tak więc korzystajmy ile się da, póki hojność Jowisza nam sprzyja!

Polecane artykuły