Astrologos

Nów w Bliźniętach – 6 czerwca 2024 – Czas interakcji i wymiany

Nów Bliźniętach otworzy nas w nowym cyklu księżycowym na większe niż zwykle interakcje społeczne. Siłę tego nowiu podkreśla aż 5 planet, które znajdują się w znaku Bliźniąt, tj. Słońce, Księżyc, Merkury, Wenus i Jowisz.

Tak mocna obsada wskazuje, iż obecny czas jest mocno naładowany żywiołem Powietrza i jakością zmienną, gdzie komunikacja, wymiana, informacja, jest wyjątkowo aktywna i nie ma miejsca na zatrzymanie się i głębszą refleksję. Taki to czas.. Energetyka Bliźniąt sprawia, iż chce nam się bardziej niż zwykle pisać, mówić, spotykać, uczyć języków, dowiadywać się co się dzieje na świecie, etc.

Obecność pięciu planet, w tym Merkurego, w znaku Bliźniąt w czasie nowiu sprawia, iż jest to bardzo dobry czas do zasiewania intencji i planowania przyszłości, rozpoczynania nowych projektów oraz podejmowania działań, szczególnie w zakresie komunikacji i handlu. To również dobry moment do nawiązywania nowych kontaktów, zarówno zawodowych, jak i osobistych. Otwierają się łatwiej nowe drzwi, a ludzie chętniej wchodzą w interakcje. Wykorzystaj energetykę tego czasu, jeśli chcesz odnieść sukces i przejąć inicjatywę w sferze interakcji i komunikacji społecznej. To czas silnej energii żywiołu Powietrza, co daje ci teraz przewagę, jeśli podejmiesz się inicjatyw związanych z tą energią.

W czasie tego nowiu Księżyc wejdzie w ścisłą koniunkcję nie tylko ze Słońcem, ale również z Wenus. Układ taki wskazuje na aktywizację w najbliższych 28 dniach właśnie cech Wenus, czyli: harmonii, piękna, ogłady i pokoju. Obecność Wenus w tym nowiu przyda naszym kontaktom więcej bliskości i sprawi, że będą one bardziej stonowane.

Polecane artykuły